Data |
Bo |
Gospodarze |
Wynik |
Goście |
2014-09-01 18:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
3:2 |
Scandica Team |
2014-09-01 18:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
SPPS Supraśl |
2014-09-01 19:30 |
B |
Malai Studio Hajnówka |
3:1 |
Zatorze |
2014-09-01 19:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
1:3 |
Bliska Team |
2014-09-02 18:30 |
A |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:2 |
Oldboje |
2014-09-02 18:30 |
B |
Volley House |
0:3 |
X-Volley |
2014-09-02 19:30 |
B |
Global East |
3:1 |
City Team |
2014-09-02 19:30 |
A |
Wersal |
3:0 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-09-04 18:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
1:3 |
Classic Team |
2014-09-04 18:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-09-04 19:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
3:2 |
Luźny Skład |
2014-09-04 19:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
SGA |
2014-09-08 18:30 |
B |
Scandica Team |
0:3 |
Oldboje |
2014-09-08 18:30 |
A |
Bogart |
0:3 |
Volley |
2014-09-08 19:30 |
A |
TECHcomplex |
0:3 |
Bojary-Serczer NET |
2014-09-08 19:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
0:3 |
SPPS Supraśl |
2014-09-09 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2:3 |
X-Volley |
2014-09-09 18:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
1:3 |
Wersal |
2014-09-09 19:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
3:2 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-09-09 19:30 |
B |
Straż Pożarna Białystok |
3:0 |
Zatorze |
2014-09-11 18:30 |
A |
Volley House |
0:3 |
Bliska Team |
2014-09-11 18:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
3:0 |
Luźny Skład |
2014-09-11 19:30 |
A |
Classic Team |
3:1 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-09-11 19:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
1:3 |
Bojary-Serczer NET |
2014-09-15 18:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:1 |
Bogart |
2014-09-15 18:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
3:0 |
SGA |
2014-09-15 19:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
City Team |
2014-09-15 19:30 |
B |
Global East |
2:3 |
Volley |
2014-09-16 18:30 |
A |
Oldboje |
2:3 |
SPPS Supraśl |
2014-09-16 18:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
3:2 |
Zatorze |
2014-09-16 19:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
1:3 |
Bliska Team |
2014-09-16 19:30 |
A |
Scandica Team |
0:3 |
X-Volley |
2014-09-18 18:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Wersal |
2014-09-18 18:30 |
B |
Malai Studio Hajnówka |
1:3 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-09-18 19:30 anulowany |
A |
Volley House |
0:3 |
Tartak Siemianówka |
2014-09-18 19:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:0 |
Luźny Skład |
2014-09-22 18:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
3:1 |
City Team |
2014-09-22 18:30 |
A |
Classic Team |
2:3 |
Bojary-Serczer NET |
2014-09-22 19:30 |
A |
ANEKS Sp.z o.o. |
2:3 |
SGA |
2014-09-22 19:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
3:0 |
Bogart |
2014-09-23 18:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
Global East |
2014-09-23 18:30 anulowany |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2:3 |
Tartak Siemianówka |
2014-09-23 19:30 |
B |
Oldboje |
3:1 |
Zatorze |
2014-09-23 19:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
1:3 |
Volley |
2014-09-25 18:30 |
B |
SPPS Supraśl |
2:3 |
X-Volley |
2014-09-25 18:30 |
A |
Scandica Team |
1:3 |
Bliska Team |
2014-09-25 19:30 |
A |
Röben Ceramika Budowlana |
1:3 |
Wersal |
2014-09-25 19:30 |
B |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-09-29 18:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:1 |
SGA |
2014-09-29 18:30 |
A |
Volley House |
3:2 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-09-29 19:30 |
A |
Luźny Skład |
0:3 |
Bojary-Serczer NET |
2014-09-29 19:30 |
B |
Classic Team |
3:1 |
City Team |
2014-09-30 18:30 |
A |
ANEKS Sp.z o.o. |
1:3 |
Bogart |
2014-09-30 18:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-09-30 19:30 |
B |
TECHcomplex |
3:2 |
Volley |
2014-09-30 19:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
0:3 |
Global East |
2014-10-02 18:30 |
A |
X-Volley |
3:1 |
Zatorze |
2014-10-02 18:30 przełożony |
B |
Oldboje |
0:0 |
Wersal |
2014-10-02 19:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
0:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-10-02 19:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-10-06 18:30 |
A |
SPPS Supraśl |
3:1 |
Bliska Team |
2014-10-06 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:0 |
Volley House |
2014-10-06 19:30 anulowany |
A |
Scandica Team |
1:3 |
Tartak Siemianówka |
2014-10-06 19:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
TECHcomplex |
2014-10-07 18:30 |
B |
Classic Team |
1:3 |
Global East |
2014-10-07 18:30 |
A |
Luźny Skład |
3:1 |
City Team |
2014-10-07 19:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
1:3 |
Bogart |
2014-10-07 19:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
2:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-10-09 18:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
SGA |
2014-10-09 18:30 |
B |
X-Volley |
3:1 |
Wersal |
2014-10-09 19:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
1:3 |
Volley |
2014-10-09 19:30 |
B |
Oldboje |
3:1 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-10-13 18:30 |
A |
Scandica Team |
3:2 |
Volley House |
2014-10-13 18:30 |
B |
Zatorze |
0:3 |
Bliska Team |
2014-10-13 19:30 anulowany |
B |
SPPS Supraśl |
1:3 |
Tartak Siemianówka |
2014-10-13 19:30 |
A |
Röben Ceramika Budowlana |
2:3 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-10-13 20:00 |
główne |
Oldboje |
1:3 |
Wersal |
2014-10-14 18:30 |
A |
SGA |
2:3 |
City Team |
2014-10-14 18:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Bogart |
2014-10-14 19:30 |
A |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2:3 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-10-14 19:30 |
B |
Luźny Skład |
0:3 |
Global East |
2014-10-16 18:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
3:0 |
Synergy Volleyball Team |
2014-10-16 18:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-10-16 19:30 |
A |
Classic Team |
3:0 |
TECHcomplex |
2014-10-16 19:30 |
B |
X-Volley |
1:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-10-20 18:30 anulowany |
B |
Zatorze |
3:0 |
Tartak Siemianówka |
2014-10-20 18:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
2:3 |
Volley |
2014-10-20 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Volley House |
2014-10-20 19:30 |
A |
Bliska Team |
0:3 |
Wersal |
2014-10-21 18:30 |
A |
Oldboje |
3:0 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-10-21 18:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
2:3 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-10-21 19:30 |
A |
Scandica Team |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-10-21 19:30 |
B |
City Team |
1:3 |
Bogart |
2014-10-23 18:30 |
B |
Luźny Skład |
1:3 |
TECHcomplex |
2014-10-23 18:30 |
A |
SGA |
0:3 |
Global East |
2014-10-23 19:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-10-23 19:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
0:3 |
Synergy Volleyball Team |
2014-10-27 18:30 anulowany |
A |
Wersal |
3:2 |
Tartak Siemianówka |
2014-10-27 18:30 |
B |
Classic Team |
0:3 |
Dwór Czarneckiego |
2014-10-27 19:30 |
A |
Bliska Team |
3:1 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-10-27 19:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
0:3 |
Volley |
2014-10-28 18:30 |
B |
Zatorze |
3:0 |
Volley House |
2014-10-28 18:30 |
A |
X-Volley |
3:0 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-10-28 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
2:3 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-10-28 19:30 |
A |
Oldboje |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-10-30 18:30 |
B |
City Team |
1:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-10-30 18:30 |
A |
Scandica Team |
3:1 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-10-30 19:30 |
A |
Bogart |
0:3 |
Global East |
2014-10-30 19:30 |
B |
SGA |
2:3 |
TECHcomplex |
2014-11-03 18:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
3:1 |
Synergy Volleyball Team |
2014-11-03 18:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:2 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-11-03 19:30 |
B |
Classic Team |
0:3 |
Volley |
2014-11-03 19:30 |
A |
Luźny Skład |
0:3 |
Dwór Czarneckiego |
2014-11-04 18:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
3:2 |
Malai Studio Hajnówka |
2014-11-04 18:30 |
B |
Wersal |
3:0 |
Volley House |
2014-11-04 19:30 |
A |
Bliska Team |
3:0 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-11-04 19:30 |
B |
Zatorze |
0:3 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-11-06 18:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Scandica Team |
2014-11-06 18:30 |
A |
X-Volley |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-11-06 19:30 |
A |
Oldboje |
3:0 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-11-06 19:30 |
B |
Global East |
3:2 |
Wiejska Chata "1956" |
2014-11-13 18:30 anulowany |
B |
Tartak Siemianówka |
3:1 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-11-13 18:30 |
A |
Luźny Skład |
0:3 |
Classic Team |
2014-11-13 19:30 |
B |
X-Volley |
3:2 |
Oldboje |
2014-11-13 19:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
1:3 |
Volley |
2014-11-17 18:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
3:0 |
Volley House |
2014-11-17 18:30 |
B |
Bliska Team |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-11-17 19:30 |
B |
Wersal |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-11-17 19:30 |
A |
Zatorze |
3:1 |
Scandica Team |
2014-11-18 18:30 |
B |
Bogart |
1:3 |
Dwór Czarneckiego |
2014-11-18 18:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
TECHcomplex |
2014-11-18 19:30 |
A |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-11-18 19:30 |
B |
Global East |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2014-11-20 18:30 |
A |
City Team |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-11-20 18:30 |
B |
SGA |
1:3 |
Classic Team |
2014-11-20 19:30 |
B |
Luźny Skład |
0:3 |
Volley |
2014-11-20 19:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
3:2 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-11-24 18:30 |
A |
Volley House |
3:1 |
Straż Pożarna Białystok |
2014-11-24 18:30 anulowany |
B |
Tartak Siemianówka |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-11-24 19:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-11-24 19:30 |
B |
Wersal |
3:1 |
Scandica Team |
2014-11-25 18:30 |
B |
Global East |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-11-25 18:30 |
A |
Zatorze |
0:3 |
SPPS Supraśl |
2014-11-25 19:30 |
B |
X-Volley |
3:1 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-11-25 19:30 |
A |
Bliska Team |
1:3 |
Oldboje |
2014-11-27 18:30 |
A |
Bogart |
0:3 |
Classic Team |
2014-11-27 18:30 |
B |
City Team |
0:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-11-27 19:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2014-11-27 19:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:2 |
Dwór Czarneckiego |
2014-12-01 18:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2014-12-01 18:30 |
B |
SGA |
3:0 |
Luźny Skład |
2014-12-01 19:30 |
A |
Wersal |
2:3 |
SPPS Supraśl |
2014-12-01 19:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
1:3 |
Volley |
2014-12-02 18:30 |
A |
Volley House |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-12-02 18:30 |
B |
Malai Studio Hajnówka |
3:0 |
Scandica Team |
2014-12-02 19:30 |
B |
Bliska Team |
2:3 |
X-Volley |
2014-12-02 19:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
3:0 |
Oldboje |
2014-12-04 18:30 |
A |
TECHcomplex |
3:2 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-12-04 18:30 |
B |
City Team |
3:2 |
Bojary-Serczer NET |
2014-12-04 19:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
3:0 |
Dwór Czarneckiego |
2014-12-04 19:30 |
B |
Zatorze |
0:3 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-12-08 18:30 |
A |
Global East |
3:1 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-12-08 18:30 |
B |
Bogart |
3:1 |
Luźny Skład |
2014-12-08 19:30 |
B |
SGA |
1:3 |
Volley |
2014-12-08 19:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
3:1 |
Classic Team |
2014-12-09 18:30 |
A |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:1 |
Röben Ceramika Budowlana |
2014-12-09 18:30 |
B |
Wersal |
3:0 |
Zatorze |
2014-12-09 19:30 |
B |
Straż Pożarna Białystok |
3:1 |
Scandica Team |
2014-12-09 19:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
3:2 |
SPPS Supraśl |
2014-12-11 18:30 |
A |
Volley House |
0:3 |
Oldboje |
2014-12-11 18:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-12-11 19:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
3:0 |
X-Volley |
2014-12-11 19:30 |
B |
Bliska Team |
3:0 |
Kowalski & Partnerzy |
2014-12-15 18:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
Luźny Skład |
2014-12-15 18:30 |
B |
TECHcomplex |
3:1 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2014-12-15 19:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
3:1 |
Classic Team |
2014-12-15 19:30 |
A |
Global East |
3:2 |
Bojary-Serczer NET |
2014-12-16 18:30 |
B |
City Team |
2:3 |
Volley |
2014-12-16 18:30 |
A |
Bogart |
3:2 |
SGA |
2014-12-18 18:30 |
B |
SGA |
1:3 |
Dwór Czarneckiego |
2014-12-18 18:30 |
A |
Bogart |
1:3 |
TECHcomplex |
2014-12-18 19:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2014-12-18 19:30 |
A |
City Team |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-01-12 18:30 |
A |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-01-12 18:30 |
B |
Zatorze |
2:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-01-12 19:30 |
A |
Scandica Team |
3:2 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-01-12 19:30 anulowany |
B |
Bliska Team |
0:3 |
Tartak Siemianówka |
2015-01-15 18:30 |
A |
Oldboje |
0:3 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-01-15 18:30 |
B |
Classic Team |
3:1 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-01-15 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
0:3 |
Wersal |
2015-01-15 19:30 |
A |
X-Volley |
3:0 |
Volley House |
2015-01-19 18:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:2 |
Dwór Czarneckiego |
2015-01-19 18:30 |
B |
Luźny Skład |
0:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-01-19 19:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
TECHcomplex |
2015-01-19 19:30 |
B |
SGA |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-01-20 18:30 |
B |
X-Volley |
3:2 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-01-20 18:30 |
A |
City Team |
0:3 |
Global East |
2015-01-20 19:30 |
A |
Volley |
3:0 |
Bogart |
2015-01-20 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-01-22 18:30 |
B |
Bliska Team |
3:0 |
Volley House |
2015-01-22 18:30 |
A |
Wersal |
1:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-01-22 19:30 |
A |
Oldboje |
3:1 |
Scandica Team |
2015-01-22 19:30 anulowany |
B |
Kowalski & Partnerzy |
1:3 |
Tartak Siemianówka |
2015-01-26 18:30 |
B |
SGA |
0:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-01-26 18:30 |
A |
Zatorze |
2:3 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-01-26 19:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:0 |
Classic Team |
2015-01-26 19:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Dwór Czarneckiego |
2015-01-27 18:30 |
A |
Luźny Skład |
1:3 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-01-27 18:30 |
B |
Bogart |
1:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-01-27 19:30 |
B |
Volley |
1:3 |
Global East |
2015-01-27 19:30 |
A |
City Team |
3:0 |
TECHcomplex |
2015-01-29 18:30 |
B |
X-Volley |
3:1 |
Scandica Team |
2015-01-29 18:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
0:0 |
Volley House |
2015-01-29 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Oldboje |
2015-01-29 19:30 |
A |
Kowalski & Partnerzy |
2:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-02-02 18:30 |
B |
Bliska Team |
3:2 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-02-02 18:30 |
A |
City Team |
3:2 |
Dwór Czarneckiego |
2015-02-02 19:30 |
B |
Wersal |
3:0 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-02-02 19:30 |
A |
Zatorze |
1:3 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-02-03 18:30 |
B |
Luźny Skład |
0:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-02-03 18:30 |
A |
SGA |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-02-03 19:30 |
A |
Bogart |
0:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-02-03 19:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Classic Team |
2015-02-05 18:30 |
A |
Global East |
3:0 |
TECHcomplex |
2015-02-05 18:30 |
B |
X-Volley |
3:1 |
SPPS Supraśl |
2015-02-05 19:30 |
A |
Volley |
1:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-02-05 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
3:1 |
Volley House |
2015-02-09 18:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
1:3 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-02-09 18:30 anulowany |
B |
Tartak Siemianówka |
0:0 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-02-09 19:30 |
A |
Bliska Team |
3:1 |
Scandica Team |
2015-02-09 19:30 |
B |
Wersal |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-02-10 18:30 |
A |
Zatorze |
0:3 |
Oldboje |
2015-02-10 18:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Luźny Skład |
2015-02-10 19:30 |
B |
Global East |
1:3 |
Dwór Czarneckiego |
2015-02-10 19:30 |
A |
SGA |
1:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-02-12 18:30 |
A |
City Team |
3:2 |
Classic Team |
2015-02-12 18:30 |
B |
Volley |
3:1 |
TECHcomplex |
2015-02-12 19:30 |
B |
Bogart |
0:3 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-02-12 19:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
2:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-02-16 18:30 |
B |
Malai Studio Hajnówka |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-02-16 18:30 anulowany |
A |
Tartak Siemianówka |
0:0 |
Scandica Team |
2015-02-16 19:30 |
A |
Zatorze |
0:3 |
X-Volley |
2015-02-16 19:30 |
B |
Bliska Team |
3:2 |
SPPS Supraśl |
2015-02-17 18:30 |
A |
Wersal |
3:2 |
Oldboje |
2015-02-17 18:30 |
B |
Volley House |
0:3 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-02-17 19:30 |
B |
SGA |
0:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-02-17 19:30 |
A |
Kowalski & Partnerzy |
3:1 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-02-19 18:30 |
A |
City Team |
3:1 |
Luźny Skład |
2015-02-19 18:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-02-19 19:30 |
A |
Bogart |
1:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-02-19 19:30 |
B |
Global East |
3:1 |
Classic Team |
2015-02-23 18:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
Dwór Czarneckiego |
2015-02-23 18:30 |
B |
Bliska Team |
3:1 |
Zatorze |
2015-02-23 19:30 |
B |
Wersal |
3:0 |
X-Volley |
2015-02-23 19:30 |
A |
Volley |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-02-24 18:30 anulowany |
B |
Tartak Siemianówka |
0:0 |
SPPS Supraśl |
2015-02-24 18:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
0:3 |
Oldboje |
2015-02-24 19:30 |
B |
Volley House |
1:3 |
Scandica Team |
2015-02-24 19:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-02-26 18:30 |
B |
City Team |
3:2 |
SGA |
2015-02-26 18:30 |
A |
Bogart |
1:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-02-26 19:30 |
A |
Global East |
3:0 |
Luźny Skład |
2015-02-26 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-03-02 18:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
3:0 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-03-02 18:30 |
A |
Volley |
3:2 |
Dwór Czarneckiego |
2015-03-02 19:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-03-02 19:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
Classic Team |
2015-03-03 18:30 |
A |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:1 |
Scandica Team |
2015-03-03 18:30 |
B |
Malai Studio Hajnówka |
2:3 |
X-Volley |
2015-03-03 19:30 |
A |
Wersal |
3:2 |
Bliska Team |
2015-03-03 19:30 |
B |
Volley House |
1:3 |
SPPS Supraśl |
2015-03-05 18:30 |
A |
Global East |
3:0 |
SGA |
2015-03-05 18:30 |
B |
Bogart |
2:3 |
City Team |
2015-03-05 19:30 |
A |
Kowalski & Partnerzy |
3:0 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-03-05 19:30 |
B |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Oldboje |
2015-03-09 18:30 |
B |
TECHcomplex |
3:2 |
Luźny Skład |
2015-03-09 18:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
2:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-03-09 19:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
Classic Team |
2015-03-09 19:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:2 |
Bojary-Serczer NET |
2015-03-10 18:30 |
B |
Volley |
3:1 |
ANEKS Sp.z o.o. |
2015-03-10 19:30 |
B |
Global East |
3:0 |
Bogart |
2015-03-12 18:30 |
A |
Malai Studio Hajnówka |
3:2 |
Bliska Team |
2015-03-12 18:30 |
B |
Volley House |
1:3 |
Zatorze |
2015-03-12 19:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
0:3 |
Oldboje |
2015-03-12 19:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
X-Volley |
2015-03-16 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
1:3 |
SPPS Supraśl |
2015-03-16 18:30 |
A |
Wiejska Chata "1956" |
3:0 |
City Team |
2015-03-16 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
3:0 |
Scandica Team |
2015-03-16 19:30 |
A |
TECHcomplex |
3:1 |
SGA |
2015-03-17 18:30 |
B |
Volley |
3:0 |
Classic Team |
2015-03-17 18:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
Luźny Skład |
2015-03-17 19:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
2:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-03-17 19:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
0:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-03-19 18:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
0:3 |
Bliska Team |
2015-03-19 18:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
0:3 |
X-Volley |
2015-03-23 18:30 |
A |
Scandica Team |
0:3 |
SPPS Supraśl |
2015-03-23 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:0 |
Zatorze |
2015-03-23 19:30 |
A |
Volley House |
0:3 |
Wersal |
2015-03-23 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
1:3 |
Oldboje |
2015-03-24 18:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
SGA |
2015-03-24 18:30 |
A |
Classic Team |
3:0 |
Luźny Skład |
2015-03-24 19:30 |
A |
TECHcomplex |
0:3 |
Bogart |
2015-03-24 19:30 |
B |
Wiejska Chata "1956" |
3:2 |
Global East |
2015-03-26 18:30 |
B |
Synergy Volleyball Team |
3:2 |
City Team |
2015-03-26 18:30 |
A |
ANEKS Sp.z o.o. |
0:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-03-26 19:30 |
A |
Volley |
1:3 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-03-26 19:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
0:3 |
Bliska Team |
2015-03-30 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
1:3 |
Wersal |
2015-03-30 18:30 |
A |
Volley House |
1:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-03-30 19:30 |
A |
Scandica Team |
0:3 |
Zatorze |
2015-03-30 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
0:3 |
SPPS Supraśl |
2015-03-31 18:30 |
A |
Oldboje |
3:2 |
X-Volley |
2015-03-31 18:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
1:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-03-31 19:30 |
B |
Volley |
3:0 |
Luźny Skład |
2015-03-31 19:30 |
A |
TECHcomplex |
1:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-04-07 18:30 |
A |
Dwór Czarneckiego |
3:0 |
Bogart |
2015-04-07 18:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
0:3 |
City Team |
2015-04-07 19:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
0:3 |
Global East |
2015-04-07 19:30 |
B |
Classic Team |
3:2 |
SGA |
2015-04-14 18:30 |
A |
Scandica Team |
3:2 |
Wersal |
2015-04-14 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:2 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-04-14 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:1 |
Zatorze |
2015-04-14 19:30 |
A |
Straż Pożarna Białystok |
1:3 |
Volley House |
2015-04-16 18:30 |
A |
Oldboje |
1:3 |
Bliska Team |
2015-04-16 18:30 |
B |
ANEKS Sp.z o.o. |
0:3 |
Global East |
2015-04-16 19:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
0:3 |
City Team |
2015-04-16 19:30 |
A |
Kowalski & Partnerzy |
1:3 |
X-Volley |
2015-04-20 18:30 |
A |
Synergy Volleyball Team |
3:2 |
TECHcomplex |
2015-04-20 18:30 |
B |
Luźny Skład |
2:3 |
SGA |
2015-04-20 19:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
3:1 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-04-20 19:30 |
A |
Volley |
3:0 |
Bojary-Serczer NET |
2015-04-21 18:30 |
B |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
3:1 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-04-21 18:30 |
A |
Classic Team |
3:0 |
Bogart |
2015-04-21 19:30 |
A |
X-Volley |
0:3 |
Bliska Team |
2015-04-21 19:30 |
B |
SPPS Supraśl |
3:1 |
Wersal |
2015-04-23 18:30 |
B |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:1 |
Global East |
2015-04-23 18:30 |
A |
Scandica Team |
0:3 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-04-23 19:30 |
B |
Kowalski & Partnerzy |
3:2 |
Zatorze |
2015-04-23 19:30 |
A |
Röben Ceramika Budowlana |
2:3 |
Volley House |
2015-04-27 18:30 |
A |
ANEKS Sp.z o.o. |
3:1 |
TECHcomplex |
2015-04-27 18:30 |
B |
Luźny Skład |
0:3 |
Bogart |
2015-04-27 19:30 |
A |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
City Team |
2015-04-27 19:30 |
B |
Volley |
3:0 |
SGA |
2015-04-28 18:30 |
A |
Zatorze |
0:3 |
Wersal |
2015-04-28 18:30 |
B |
Classic Team |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-04-28 19:30 |
B |
Dwór Czarneckiego |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-04-28 19:30 |
A |
Scandica Team |
2:3 |
Straż Pożarna Białystok |
2015-05-04 18:30 |
A |
SPPS Supraśl |
3:1 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-05-04 18:30 |
B |
Röben Ceramika Budowlana |
3:0 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-05-04 19:30 |
A |
Kowalski & Partnerzy |
0:3 |
Bliska Team |
2015-05-04 19:30 |
B |
Oldboje |
3:1 |
Volley House |
2015-05-05 18:30 |
A |
ANEKS Sp.z o.o. |
2:3 |
Dwór Czarneckiego |
2015-05-05 18:30 |
B |
Classic Team |
1:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-05-05 19:30 |
B |
Volley |
3:0 |
City Team |
2015-05-05 19:30 |
A |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
3:1 |
TECHcomplex |
2015-05-11 18:30 |
A |
Luźny Skład |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-05-11 18:30 |
B |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Global East |
2015-05-11 19:30 |
A |
SGA |
0:3 |
Bogart |
2015-05-12 18:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Malai Studio Hajnówka |
0:3 |
Bliska Team |
2015-05-12 18:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2:3 |
Wersal |
2015-05-12 19:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Kowalski & Partnerzy |
3:2 |
SPPS Supraśl |
2015-05-12 19:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Oldboje |
1:3 |
X-Volley |
2015-05-18 18:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Dwór Czarneckiego |
1:3 |
Bojary-Serczer NET |
2015-05-18 18:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Classic Team |
0:3 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-05-18 19:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
1:3 |
Global East |
2015-05-18 19:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz I |
Synergy Volleyball Team |
3:0 |
Volley |
2015-05-19 18:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Wersal |
3:1 |
Dąb-Gaj Bielsk Podlaski |
2015-05-19 18:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Bliska Team |
3:2 |
Malai Studio Hajnówka |
2015-05-19 19:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
SPPS Supraśl |
3:0 |
Kowalski & Partnerzy |
2015-05-19 19:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
X-Volley |
0:3 |
Oldboje |
2015-05-21 18:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Global East |
3:1 |
Amatorzy Kwaśnych Jabłek |
2015-05-21 18:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Volley |
3:2 |
Synergy Volleyball Team |
2015-05-21 19:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Wiejska Chata "1956" |
3:1 |
Classic Team |
2015-05-21 19:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz II |
Bojary-Serczer NET |
3:1 |
Dwór Czarneckiego |
2015-05-25 19:30 |
główne |
Play-off: ćwierćfinały - mecz III |
Synergy Volleyball Team |
3:1 |
Volley |
2015-05-26 19:30 |
A |
Play-off: ćwierćfinały - mecz III |
Kowalski & Partnerzy |
3:0 |
SPPS Supraśl |
2015-05-26 19:30 |
B |
Play-off: ćwierćfinały - mecz III |
Oldboje |
3:2 |
X-Volley |
2015-05-28 18:30 |
A |
Play-off: Pólfinały - mecz I |
Wersal |
3:1 |
Bliska Team |
2015-05-28 18:30 |
B |
Play-off: Pólfinały - mecz I |
Wiejska Chata "1956" |
0:3 |
Synergy Volleyball Team |
2015-05-28 19:30 |
A |
Play-off: Pólfinały - mecz I |
Oldboje |
2:3 |
SPPS Supraśl |
2015-05-28 19:30 |
B |
Play-off: Pólfinały - mecz I |
Global East |
3:0 |
Bojary-Serczer NET |
2015-06-01 18:30 |
A |
Play-off: Półfinały - mecz II |
Bojary-Serczer NET |
1:3 |
Global East |
2015-06-01 18:30 |
B |
Play-off: Półfinały - mecz II |
Bliska Team |
3:1 |
Wersal |
2015-06-01 19:30 |
B |
Play-off: Półfinały - mecz II |
SPPS Supraśl |
3:1 |
Oldboje |
2015-06-01 19:30 |
A |
Play-off: Półfinały - mecz II |
Synergy Volleyball Team |
3:1 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-06-02 18:30 |
główne |
Play-off: Półfinały - mecz III |
Wersal |
3:2 |
Bliska Team |
2015-06-07 10:00 |
główne |
Play-off: Mecz o III miejsce |
Bojary-Serczer NET |
3:0 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-06-07 12:00 |
główne |
Play-off: Mecz o III miejsce |
Oldboje |
3:2 |
Bliska Team |
2015-06-07 14:00 |
główne |
Play-off: Mecz o I miejsce |
Global East |
3:0 |
Synergy Volleyball Team |
2015-06-07 16:00 |
główne |
Play-off: Mecz o I miejsce |
SPPS Supraśl |
2:3 |
Wersal |
2015-06-09 18:30 |
główne |
Mecz barażowy |
Bojary-Serczer NET |
1:3 |
Zatorze |
2015-06-09 19:30 |
główne |
Mecz barażowy |
Wiejska Chata "1956" |
3:1 |
Röben Ceramika Budowlana |
2015-06-11 18:30 |
główne |
Mecz barażowy |
Röben Ceramika Budowlana |
3:1 |
Wiejska Chata "1956" |
2015-06-11 19:30 |
główne |
Mecz barażowy |
Zatorze |
3:1 |
Bojary-Serczer NET |
2015-06-15 19:30 |
główne |
Mecz barażowy |
Wiejska Chata "1956" |
3:1 |
Röben Ceramika Budowlana |