:: HISTORYCZNA PORAŻKA MISTRZA!!!
Wiadomość dodana przez: mariusz (2007-11-15 22:39:14)

Ten dzień musiał kiedyś nadejść. Każdy z nas po cichu zastanawiał się jak długo jeszcze...Aż w końcu dzisiaj 15.11.2007, niezwyciężeni od ponad półtora roku, czterokrotni mistrzowie naszej ligi zespół TON, zeszli z parkietu pokonani przez rewelacyjnie spisującą się w tym sezonie drużynę z Czarnej Białostockiej 1:3! Pierwszy set grany równo przez oba zespoły zakończył się zwycięstwem "na przewagi" SAKOMETU 27:25. W drugim secie na boisku dominował zespół z Czarnej, wykorzystując "anty grę" w siatkówkę przeciwników zwyciężył 25:17. Set trzeci mógł zakończyć się również zwycięstwem SAKOMETU, lecz chyba coraz bardziej realna świadomość, iż są w stanie pokonać mistrzów bez straty seta mocno ich sparaliżowała, bowiem od stanu 19:16 zaczęli tracić punkty i w rezultacie zrobiło się 20:24 dla TON-u. Mimo niekorzystnego wyniku walczyli do końca. Udało im się doprowadzić do stanu 23:24, lecz kolejnej piłki setowej nie zdołali obronić i przegrali 23:25. W ostatnim, czwartym secie SAKOMET wygrywa 25:23 i cały mecz 3 - 1. Wielka radość zwycięzców oraz smutek i zarazem ulga pokonanych. TON niósł "ciężar" niepokonanej drużyny od 06.03.2006, wówczas lepszy okazał się WERSAL. To jest swoisty rekord i myślę, że długo nie zostanie pobity. SAKOMET od dzisiaj pozostaje jedyną drużyną bez porażki w bieżącym sezonie. GRATULACJE!!!