:: Puchar dla zawodników BLS w Wilnie
Wiadomość dodana przez: yaro (2012-02-01 10:22:03)

Zawodnicy Białostockiej Ligi Sportu na podium w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Wilnie.

Na rozgrywanym w dniach 27-29 stycznia 2012 r. Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Władimira Artamonova w Wilnie w którym uczestniczyły zespoły z Litwy, Polski, Łotwy i Rosji, nasi zawodnicy zajęli III miejsce pokonując w małym finale zespół gospodarzy „Tinklas” Wilno. Po emocjonującym meczu obfitującym w wiele pasjonujących wymian, skutecznych ataków i bloków zwyciężył zespół z Białegostoku wygrywając w stosunku setów 2-1. Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany Cezary Świstak. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna „Lokomitiv” Kaliningrad (Rosja) pokonując w finale litewski zespół „Omega” Kłajpeda 2-1.

W rozgrywkach grupowych siatkarze BLS rozegrali dwa spotkania, jedno z nich wygrali w drugim musieli uznać wyższość drużyny przeciwnej.

„Omega“ Kłajpeda (Litwa) - BLS Białystok 1-2
BLS Białystok -„Daugavpils“ Daugpilis (Łotwa) 1-2

Zawodnicy Białostockiej Ligi Sportu w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej im. Władimira Artamonova w Wilnie.